Hair Monster.pl

Zapewne każdy z nas znalazł się kiedyś w sytuacji, w której przychodząc do fryzjera z zamiarem uzyskania niezbyt skomplikowanej fryzury, rezultatem było oburzenie, niezadowolenie i „naelektryzowany” wygląd. Na szczęście z pomocą w takich momentach przychodzi natura, która potrafi dość skutecznie skorygować ludzkie niedoskonałości.

Nieodpowiednia fryzura może nie tylko wpłynąć na nasz wygląd, ale też wzbudzić naszą frustrację zwłaszcza do momentu całkowitego odrośnięcia włosów. To ciągłe poranne wstawanie z nadzieją szybkiego odrośnięcia włosów i samorozwiązania się problemu może być niekiedy męczące. Jednakże w zależności od wymaganych długości, odrost włosów może trwać nawet miesiącami zanim uzyskamy to, na co oczekiwaliśmy.

Ten dość powszechny problem nasuwa ważne pytanie: Jak długo moje włosy będą rosnąć? Czy jest może jakiś sposób, aby ten proces przyśpieszyć?

Nikt z nas na co dzień nie mierzy miarką każdego kosmyka – jest to przecież praktycznie niemożliwe. Średnio ludzki włos rośnie w tempie około pół milimetra dziennie i choć na pierwszy rzut oka wydaje się dużo, w rzeczywistości tak nie jest. Na przestrzeni miesiąca daje to nam aż półtora centymetra. Dlatego w przypadku ekstremalnie długich włosów przywrócenie ich do stanu sprzed niefortunnej wizyty u fryzjera może zająć nawet cały sezon.

Powolny wzrost może być szczególnie uciążliwy dla osób, które chcą ich mieć nieco więcej a powolnie, z przyczyn biologicznych, zaczynają je tracić. Ten problem doprowadził wielu ludzi do poszukiwania sposobów zwiększenia i przyśpieszenia wzrostu włosów, a czy jest to w ogóle możliwe? – TAK! W Kolejnych artykułach będziemy starali się przyjrzeć bliżej temu zagadnieniu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *