Olejek kokosowy

Olejek kokosowy jest modnym zabiegiem kosmetycznym o wszystkich magicznych właściwościach. Ale czy rzeczywiście jest w pełni skuteczny? Przygotowaliśmy krótką listę argumentów, mówiących o tym, aby olejek kokosowy stał się codziennym elementem w pielęgnacji Twojego ciała i włosów.

Twoja skóra będzie zdrowa

Zdrowa skóra

Porzuć nienaturalne zapachy i kosmetyki – spróbuj je zamienić na zwykły balsam z naturalnego oleju kokosowego. Nie sprawi on poczucia tłustej skóry. Olej kokosowy niezmiernie szybko wchłania się w skórę, łagodząc jej suchość, osłabienie lub delikatne obrzęki.

Twoje włosy będą błyszczeć

Lśniące Włosy

Olejek kokosowy używany jako maska do włosów lub głęboka odżywka jest super skuteczny, ponieważ jest tak bogaty w kwasy tłuszczowe, które odżywiają i nawilżają włosy. Można również wymieszać olej kokosowy z innymi naturalnymi składnikami, takimi jak miód lub jogurt.

Koniec z elektryzowaniem się włosów

Naelektryzowane Włosy

Olej skutecznie zapobiega elektryzowaniu się włosów i jest niesamowitą alternatywą dla drogich kosmetyków o wysokiej zawartości substancji chemicznych.

Zapobiega rozdwajaniu się końcówek

Uszkodzone Włosy

Olejek kokosowy ma mnóstwo białka w swojej strukturze cząsteczkowej, a białko samo w sobie pomaga naprawiać tkanki. Używanie niewielkiej ilości oleju kokosowego codziennie to łatwy sposób, aby utrzymać zdrowie włosów przez cały czas.

Znajdziesz więcej energii

Kokos Dodaje Energii

Czujesz się zmęczona lub ociężała? Olejek kokosowy postawi Cię na nogi! – Zawiera trójglicerydy, które przekształcają się w dużą dawkę energii. Wielu sportowców używa oleju kokosowego jako „paliwa” przed wykonaniem ćwiczeń. Wystarczy jedynie wymieszać 1 łyżkę oleju kokosowego z miodem. Jeść w pełni na surowo lub delikatnie zanurzyć krakersy lub plasterek jabłka!

 

A jakie jest Twoje zdanie na temat olejków kokosowych? – Podziel się z nami w komentarzu.

 


 • Dorota pisze:

  Znalazłam ten olejek: https://hairmonster.pl/product/show_product/204/
  Czy jest dostępny w sprzedaży?

 • HairMonster pisze:

  Dzień dobry,

  Jak najbardziej, produkt jest już dostępny.
  Stan magazynowy został zaktualizowany, także zapraszamy do zakupu.

  Pozdrawiamy,
  HairMonster.pl

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *