Chcesz mieć pewność, że Twoje włosy znajdują się w dobrych rękach? American Crew to wiodąca marka stworzona specjalnie dla mężczyzn, którzy cenią sobie jakość. 20-letnie doświadczenie, które skupione było wyłącznie na męskich włosach, pozwoliło marce zyskać zaufanie na całym świecie.

W ofercie American Crew możemy znaleźć preparaty do każdego rodzaju włosów – kręconych, cienkich, puszących się oraz łamliwych. Jednym z nich jest absolutny hit – Szampon do Włosów Siwych American Crew Gray Shampoo. Kosmetyk przede wszystkim niweluje żółte tony, które powstają wskutek używania nieodpowiednich kosmetyków, zanieczyszczeń lub złego odczynu wody. Dodatkowo dobrze oczyszcza i nawilża włosy oraz skórę głowy, a dzięki zawartości protein mlecznych i żywicy ma przy tym właściwości odżywcze. Po każdorazowym użyciu włosy nabierają pełnego blasku oraz odpowiedniego przy tym srebrnego połysku.

Szampon powstał głównie z myślą o osobach chcących dbać o naturalny oraz piękny wygląd siwych włosów, sprawia że stają się one pełne życia. W pełni naturalna receptura czyni kosmetyk idealnym zamiennikiem dla tradycyjnego szamponu do codziennego użytku.

Produkt do kupienia w przystępnej cenie w sklepie HairMonster.pl.

Sprawdź ofertę Szamponu do Włosów Siwych American Crew Gray Shampoo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *