Olaplex Hair Perfector No.3

Wiele osób do pierwszego zabiegu salonowego Olaplex pochodzi z dystansem, ponieważ trudno jest uwierzyć w nietuzinkową przemianę bez negatywnych konsekwencji dla włosów. W przypadku, gdy planujesz zabieg koloryzacji i masz problemy z włosami, są łamliwe lub pokruszone a kosmyki nie dają się ujarzmić, to ten krótki artykuł powinien Ciebie zainteresować.

Produkty do pielęgnacji włosów Olaplex stosuje się podczas koloryzacji w salonie (Olaplex Bond Multiplier No.1 i Bond Perfector No.2) oraz w domu (Olaplex Hair Perfector No.3). Głównym celem tych kosmetyków jest kompleksowa regeneracja struktury włosa, która zostaje naruszona podczas zabiegów koloryzacji, rozjaśniania lub za sprawą wysokich temperatur.

Preparat Olaplex Hair Perfector No. 3 głównie utrzymuje i przedłuża efekt działania kuracji regeneracyjnej w domowym zaciszu, dlatego warto w niego zainwestować. Przede wszystkim idealne wzmacnia i regeneruje włosy, przy tym wygładza oraz nadaje im zdrowy połysk. Dzięki temu włosy lepiej się układają. Do stosowania raz w tygodniu w warunkach domowychHair Monster Sklep Internetowy

Produkt do nabycia w HairMonster.pl, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Przejdź do Olaplex Hair Perfector No.3

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *