Hair Company

Obecnie na rynku istnieją dziesiątki produktów do pielęgnacji włosów o charakterze „przeciwdziałającym starzeniu się”. Wiele z nich to zwyczajne kosmetyki do codziennego użytku, do których można zaliczyć mniej lub bardziej efektywne w swoim działaniu szampony lub odżywki. Eksperci z branży z dnia na dzień starają się zaskoczyć swoich konsumentów, wymyślając przy tym szereg nowych rozwiązań, które rewolucjonizują rynek. Pianka Hair Company Anti-Age bije rekordy sprzedaży, ze względu na swoje innowacyjne działanie.

Najpierw jednak zatrzymajmy się na moment i dokładnie wyjaśnijmy, co dzieje się z włosami, gdy weszły w etap starzenia się. Wraz z wiekiem cebulki i mieszki włosowe zmniejszają się, dodatkowo gruczoły łojowe zaczynają wytwarzać mniej łoju, a co za tym idzie – zmniejsza się poziom nawilżenia mieszka i skóry głowy. Zmniejszenie się mieszków włosowych oraz niewielka ich aktywność prowadzi do małej produkcji kreatyny – podstawowego budulca włosów. To zaś z kolei sprawia, że włosy stają się kruche i bardziej łamliwe.

Eksperci z UND-HAIR Hair Company poszli o krok dalej i stworzyli doskonały produkt do stosowania między zabiegami regeneracyjnymi włosów. Pianka rekonstruująca Hair Company Professional Mousse Anti-age nie tylko przeciwdziała starzeniu się włosów, ale również mocno nawilża i odżywia, pozostawiając włosy lśniące i miękkie w dotyku. Dodatkowo wzbogacona formuła zawiera aktywne składniki chroniące naskórek włosa zwiększając jego elastyczność. Połączenie tych wszystkich cech wraz z niską ceną sprawia, że produkt jest naprawdę godny polecenia.

Pianka Hair Company Anti-age

Pianka bez spłukiwania jest bardzo prosta w użyciu. Wystarczy, że tuż po umyciu włosów nałożymy niewielką ilość pianki na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy i równomiernie ją rozprowadzimy. Następnie po wysuszeniu włosów pozostaje już tylko przystąpić do układania ulubionej fryzury.

 

Produkt do kupienia w przystępnej cenie w sklepie HairMonster.pl.

Sprawdź ofertę Pianki Rekonstruującej Hair Company Anti-age

 


  • Ania pisze:

    Ta pianka jest po prostu świetna! Nie dość że sam efekt jest piorunujący to w dodatku starcza na dłuugo…

  • Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *