Imperity Gourmet VIE

Uzyskanie ekskluzywnego i zarazem trwałego zapachu w szamponie jest niezwykle trudne. Na szczęście ekspertom z Imperity udało się spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Rezultatem trwających od wielu miesięcy prac jest szampon Imperity Perfume Cream Gourmet VIE, który wzorowany jest na pięknym kwiatowym zapachu wody perfumowanej La Vie Est Belle. Specjalistom udało się połączyć luksusowy zapach z profesjonalnym kosmetykiem do włosów o jednocześnie niskiej cenie.

La Vie Est Belle

To zapach dla kobiet stworzony przez trzech francuskich mistrzów perfumerii. Główną myślą twórców było sprawienie uśmiechu na twarzy. Główną ikoną perfum stała się znana amerykańska aktorka Julia Roberts. Kluczem zapachu jest nuta aksamitnego jaśminu, czarującego irysa oraz subtelnych kwiatów pomarańczy, a sama baza składa się z fasoli tonka, orzechów i wanilii.

Imperity Perfume Cream Gourmet VIE

Szampon Imperity Perfume Cream

Dzięki aktywnym składnikom zmiękcza włosy i nadaje im lśniący połysk. Dodatkowo w pełni zapewnia kompleksową opiekę dla włosów i gwarantuje długotrwały, pełen kobiecości zapach. Kosmetyk przystosowany jest również do wszystkich rodzajów włosów.

 

Produkt do kupienia w HairMonster.pl, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Przejdź do Imperity Perfume Cream Gourmet VIE

 


  • Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *