5 popularnych kolorów

Finezyjne i dość nietypowe kolory zdają się nasilać i utrzymywać swój trend w 2017 roku. Zachęcamy nasze czytelniczki, aby nie bały się eksperymentować z błyszczącymi wielowymiarowymi odzieniami. Udało nam się zebrać listę pięciu najgorętszych trendów kolorystycznych na ten rok. Niektóre są subtelne, jeśli szukasz naturalnego wyglądu, a inne zaś należą do grona szalonych kombinacji!

1. Różowe złoto

Rożowe złoto

Ten różowy odcień świetnie wyglada na włosach blond. Jeżeli masz ombre z ubiegłego sezonu, to będzie to doskonałe odświeżenie i rozjaśnienie Twoich włosów.

2. Ognista czerwień

Ognista czerwień

Piękny żywy i wyrazisty kolor miedzi. Aby utrzymać ognisty odzień czerwieni, warto używać szamponu i odżywek przeznaczonych wyłącznie do tego typu koloryzacji.

3. Platynowy blond

Platynowy blond

Platynowe blond włosy dodają z pewnością elegancji i ostrości. Ten kolor został zmieniony tak, aby był jeszcze bielszy bez śladów widocznej żółci.

4. Dymiąca lilia

Dymiąca lilia

Ta mistyczna kombinacja oferuje subtelny odzień koloru, który wygląda chłodniej na ciemniejszych włosach, ale prezentuje się także żywo na lżejszych odczieniach.

5. Truskawkowy blond

Truskawkowy blond

Odcienie truskawki, moreli i brzoskwini nadadzą tutaj odrobiny życia i pozytywnych wibracji.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *