Uczucie kłującej twarzy towarzyszące po każdorazowym goleniu z pewnością nie należy do najprzyjemniejszych. Do tego brak skutecznego i zdecydowanego środka łagodzącego dolegliwości związane z codziennym goleniem może przyczynić się do nieodwracalnego uszkodzenia skóry twarzy oraz szyi.

Istnieją dwa rodzaje kosmetyków przeznaczonych do użycia od razu po goleniu: te na bazie alkoholu, które są najczęstsze i zwykle nazywane są płynami lub wodami oraz te bezalkoholowe, które są klasyfikowane jako balsamy lub żele nawilżające.

Preparaty oparte na alkoholu podczas nakładania powodują pieczenie i wysuszają skórę, przez co może stać się ona szorstka oraz chropowata. Częste stosowanie płynów po goleniu może także pogorszyć stan skóry i z tego właśnie powodu warto produkty tego typu odstawić na bok.

Poza wyżej wypisanymi wadami kosmetyków opartych na alkoholu, głównym powodem, dla którego warto zacząć używać balsamów jest oszczędność. Produkty „bezalkoholowe” są z reguły dużo tańsze, gwarantują pełne nawilżenie, a odpowiednie aplikowanie pozwoli na dłuższy czas użytkowania.

American Crew ALL-IN-ONE Face Balm SPF 15 skutecznie redukuje wszelkie podrażnienia oraz w pełni nawilża skórę, dzięki czemu pozostaje delikatna i gładka w dotyku. Dodatkowo zapewnia miły, długo utrzymujący się męski zapach.

American Crew Face Balm

Produkt do kupienia w przystępnej cenie w sklepie HairMonster.pl.

Sprawdź ofertę Balsamu do Twarzy American Crew Face Balm

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *